Obchodní podmínky

  • ZAREGISTRUJTE SE
  • PŘIHLASTE SE
  • OBJEDNEJTE SI PUBLIKACE
  • DLE ZASLANÝCH ÚDAJŮ PROVEĎTE JEDNORÁZOVOU PLATBU. Pokud Vám fakturační údaje nepřišly prostřednictvím e-mail pošty, naleznete je v sekci Studovna - Objednané publikace a testy.

Na každou objednanou publikaci Vám přijde potvrzení k platbě se stejným variabilním symbolem (VS). Zároveň bude vygenerován kód pro závěrečný test ke každé publikaci. Pokud je studium hrazeno zaměstnavatelem, zadejte fakturační údaje. Pokud si objednáváte více publikací, použijte Váš vygenerovaný VS a proveďte jednorázově platbu za všechny publikace dohromady.

1. Objednané publikace budou uvolněny nejpozději do 48 hodin od připsání platby ve prospěch BÚ a bude  Vám zaslán doklad o zaplacení. Uvolněné publikace najdete ve STUDOVNĚ.

2. Studovat můžete bez časového a prostorového omezení, dle svých potřeb a plánů, z jakéhokoli počítače. Publikace Vám bude k dispozici nejen do doby odeslání závěrečného testu, ale po celou dobu registrace.

3. Certifikát pro absolvovanou publikaci bude vystaven do 72 hodin od řádného vyplnění závěrečného testu, za předpokladu splnění podmínek testu a bude odeslán e-mailem na vámi zadanou adresu.

4. Všechny online kurzy jsou ohodnoceny kreditními body, dle náročnosti (3 - 4 body) i přesto, že povinná registrace již byla zrušena. Činíme tak na žádost profesionálů a jejich personalistů.

5. Po uvolnění publikací, již není možné stornovat objednávku. Pokud jste si objednali špatný kurz, anebo stejný kurz 2x, je změna samozřejmě možná, informujte nás na info(zavináč)profimedea.cz.

6. Pokud nebudou objednané publikace uhrazeny do 2 měsíců, budou z objednávek smazány. Po té je nutné objednávku učinit znovu.

Důležité upozornění

 

Důležité upozornění: Všechny materiály zde uvedené, všechny odborné publikace a PDF soubory jsou chráněny autorským právem a jejich použití je omezeno pouze na studium v internetové knihovně. Bez souhlasu autora není povoleno materiály ukládat, rozesílat, upravovat ani kopírovat! © PROFIMEDEA

Obchodní podmínky nabývají účinnosti dne 1. 1. 2022. Změny obchodních podmínek vyhrazeny. 

BANKOVNÍ SPOJENÍ2500229505/2010 Fio Banka

 

Aktuality


Přihlásit se