Často kladené otázky

  Pro koho je e-learning určen?

Pro koho je e-learning určen?

Naší internetovou knihovnu může využít praktický každý jedinec, který má zájem prohloubit své znalosti, potřebuje získat odborné informace na dané téma, nebo jen doplnit své vědomosti. Studovat formou E-learningu může opravdu kdokoliv, lékař, lékárník, střední zdravotnický personál, nižší a pomocný zdravotnický personál, student střední školy, nebo nezdravotník.

 

Využití studia online není vázáno profesí, dosaženým vzděláním, kvalifikací, ani typem Vašeho současného zaměstnání. Je určeno pro všechny, kdo mají zájem prohlubovat svou kvalifikaci, rozšiřovat své vědomosti, nebo doplňovat odborné informace.

V současné době je naše internetová knihovna obsahově určena zejména pro vzdělávání nelékařských zdravotnických pracovníků, v rámci celoživotního vzdělávání a je koncipována pro zdravotnické obory:

 • Všeobecná sestra
 • Porodní asistentka
 • Nutriční terapeut
 • Zdravotní laborant
 • Dentální hygienistka
 • Ortoptista
 • Zdravotnický záchranář
 • Farmaceutický asistent
 • Radiologický asistent
 • Zdravotně sociální pracovník
 • Asistent ochrany veřejného zdraví

OHODNOCENÍ STUDIA

Počet bodů, které jsou přiděleny v naší internetové studovně, je dán náročností a obasehem odborné publikace. Všechny vzdělávací akce a on-line kurzy jsou koncipovány v rámci kontinuálního (celoživotního) vzdělávání zdravotnických pracovníků všech nelékařských profesí v souladu s plněním směrnice Evropského parlamentu a Rady 2005/36/ES čl. 22.

Všechny odborné publikace, které jsou momentálně v naší nabídce byly dle původního zákona č. 96/2004 schváleny odbornou organizací a byly akreditovány. Po jejich absolvování získáte Certifikát. 

Certifikát online

 JAK SE ORIENTOVAT NA WEBU A OBJEDNAT KURZ?

V levém MENU najdete část s názvem KNIHOVNA. Po kliknutí se vám menu rozbalí a zobrazí se jednotlivé zdrav.obory. Pod každým oborem je zobrazena nabídka kurzů, které jsou právě pro zmíněný obor akreditovány. Pro více informací ke každé publikaci použijte otazník vpravo, zobrazí se vám detaily (potřebné údaje): malá osnova publikace, počet kreditních bodů a cena kurzu. Pokud si přejete kurz zakoupit, stačí kliknout na tlačítko OBJEDNAT PUBLIKACI.

Jakmile jste si vybrali odborný kurz a klikli na tlačítko OBJEDNAT PUBLIKACI, automaticky se odeslala objednávka. Do 24 hodin Vám přijde doklad o objednávce a potvrzení k zaplacení se všemi potřebnými fakturačními údaji. Potvrzení přijde ke každé objednané publikaci zvlášť, jelikož je zároveň vygenerován unikátní kód pro závěrečný test. Vy však sečtěte částku za všechny objednané publikace a zaplaťte celkovou sumu najednou, pod zadaným variabilním symbolem, který je pro Váš profil vždy stejný. Pokud údaje z jakéhokoli důvodu e-mailem nepřišly, naleznete je, rovněž v sekci STUDOVNA.

Celý systém je velmi jednoduchý a rychlý, není potřeba se ničeho obávat. Pokud máte potíže s internetem, nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo sms, zavoláme Vám... 

kredity online

JE STUDIUM NĚJAK LIMITOVÁNO?

Odborné publikace (e-learningové kurzy) jsou v rozsahu 32 - 65 stran. Přesto, že jsou velmi dobře sestaveny a ilustrovány a obsahují pro většinu z vás známá fakta, respektujeme jejich náročnost. K nastudování odborné publikace budete potřebovat časový prostor minimálně 4 hodiny. Doporučujeme proto odborný materiál řádně pročíst, nastudovat a po té přistoupit k závěrečnému testu. Na studium jedné odborné publikace tedy budete pravděpodobně potřebovat minimálně jeden den. Aby vaše studium bylo opravdu kvalitní a přispělo k vašemu vzdělávání, vystavujeme v naší internetové studovně 1 certifikát/1 den. Ostatní studium není nijak časově omezeno. 


"Není to tím, že jsem chytřejší, ale tím, že se problémy zabývám déle." Albert Einstein

JAK ZVLÁDNOUT ZÁVĚREČNÝ TEST?

Závěrečný test obsahuje 10 otázek. Závěrečný testOtázky se týkají daného tématu a odpověď na ně naleznete v zakoupené studijní publikaci.Odpovědi jsou a), b), c), z čehož je vždy pouze jedna možnost správně.

Jakmile test zahájíte, máte 60 minut na jeho dokončení. Zaškrtněte tedy ke každé otázce správnou odpověď.  Po zodpovězení všech 10 ti otázek testu, klikněte na tlačítko ODESLAT.

Jestliže odpovíte alespoň na 8 z 10. otázek správně, získáte potvrzení o účasti, Certifikát. Pokud budete mít více chyb, než je povolený limit, budeme Vás kontaktovat s náhradním termínem a bude Vám uvolněn nový test. Certifikát Vám zašleme ve formátu PDF prostřednictvím e-mail pošty do 48 hodin. Pokud si budete přát, je možno CE zaslat v tištěné podobě. 

ŠPATNÁ KOMUNIKACE S EDUKA CENTREM?

NECHODÍ VÁM E-MAILY?

NEMŮŽETE SE PŘIHLÁSIT?

NEPŘIŠEL VÁM CERTIFIKÁT?

NEJDE VÁM OTEVŘÍT PDF SOUBOR?

 

REGISTRACE: Pro práci v interním systému vzdělávacího portálu PROFIMEDEA je potřeba se zaregistrovat. Údaje uvedené při registraci zadávejte pečlivě, Vaše jméno a datum narození budou později použity pro vystavení certifikátu. Zvolte si LOGIN, pod kterým bude veden Váš profil. Může to být přezdívka, jméno, cokoli Vás napadne. Pod tímto jménem se budete následně přihlašovat do systému. Neméně důležitý údaj je Vaše e-mail adresa. Tento údaj zadejte ve správném formátu, aby později nevázla naše komunikace. Registrace je nezávazná a je zcela zdarma.

 

PŘIHLÁŠENÍ: Do systému se můžete přihlásit kdykoli a kdekoli. Studovat můžete doma, v zaměstnání, přes den i v noci. Přihlašujete se na základě uvedených údajů a není důležité, jaký počítač právě používáte. E-learning je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

 

KOMUNIKACE: Komunikace bude probíhat online. Veškeré informace, faktury, Certifikáty Vám budou zasílány prostřednictvím E-MAIL adresy info@profimedea.cz. Vzhledem k neustálým virovým hrozbám a nežádoucím e-mailům jsou počítače vybaveny antivirovým softwarem, který může naší adresu blokovat a vyhodnotit naše zprávy, jako nežádoucí. Aby naše zprávy nebyly hodnoceny jako SPAM, zadejte si výše uvedenou adresu do Vašeho adresáře mezi kontakty.

 

SOUBORY: Pokud Vám nejde otevřít publikace, zkontrolujte, zda máte správně nainstalovaný prohlížeč ADOBE READER, anebo zda máte aktuální verzi. Aktuální verzi si můžete stáhnout zde. Dále zkontrolujte nastavení internetu. Opět může dojít k blokování otevírání souborů v rámci nastavení prohlížeče.

 

PRÁCE ONLINE: Pokud vázne přihlášení, otevírání souborů, otevírání testů a celkově práce online v systému, zkuste použít jiný prohlížeč. K dispozici máte GOOGLE, GOOGLE CHROME, FIREFOX, OPERA, INTERNET EXPLORER, SAFARI.

 

Ať už máte jakýkoli problém se studiem, neváhejte nás kontaktovat, jsme zde pro Vás...

Profimedea online

 

 

Přihlásit se